<< Tagasi

Rattamaratonide sari Marimetsa Kapp sai endale nimitoetaja

Jalgrattaklubi Paralepa ja Balti Autoosad AS kaubamärgiga Fixus Sport sõlmisid tänavuseks hooajaks koostöölepingu, mille kohaselt sai Fixus Spordist Lääne-Eesti maastikurattasarja Marimetsa Kapp peasponsor.

Fixus Sport toetab maastikurattasarja läbiviimist ja maratonietappide korraldamist kinkekaartidega, mida saab realiseerida kõigis Fixus Sport kauplustes. Lisaks pannakse hooaja kokkuvõttes loosiauhinnaks välja kaks jalgratast, milleks on noorte jalgratas Fuji ja täiskasvanute jalgratas Bianchi.

Maastikurattasarja Fixus Sport Marimetsa Kapp esimene etapp toimub Harjumaal Ruilas 22. mail. Kokku on sarjas kaheksa etappi.

Sarja pikad võistlussõidud jäävad vahemikku 35-50 kilomeetrit. Lühikesed 15-25 kilomeetrit. Kavas on erineva pikkusega lastesõite 400 meetrist kuni 2 kilomeetrini.

Tervele sarjale registreerimine pikal distantsil maksab 70 eurot ja lühikesel 60 eurot. Igale etapile on võimalik eraldi registreerida ka kohapeal, kas 25 või 20 euroga. Lastesõitudel ja põhidistantsidel noortel (sünniaasta 1998 ja hiljem) on osalemine tasuta. Info ja registreerimine http://www.paralepa.ee/registreeri